Fájdalmas Chelsea-pontvesztés a Pool ellen

john terry  (chelsea, john terry)

A gólszerző John Terry megsérült a Liverpool elleni, 1-1-es döntetlennel végződő vasárnapi angol bajnoki mérkőzésen.

A Manchester City-Tottenham (2-1) rangadó mellett még egy nagy meccset rendeztek az angol labdarúgó-bajnokságban, hiszen a Chelsea a Liverpoolt fogadta.

A két csapat formáját tekintve egyértelmű hazai sikert várhattak az érdeklődők, ehhez képest megosztoztak a pontokon a felek. Történt ugyanis, hogy a 20. percben John Terry fejesével megszerezte a vezetést a londoni együttes, amely később helyzetek sokaságát dolgozta ki.

A 39. percben le kellett cserélni a rutinos védőt, ugyanis ütközött Suarezzel, és megsérült, hordágyon kellett levinni a csapat egyik ikonját. A félidő hátralévő idejében, és a második félidőben is jobban játszott a Chelsea, Mata, Hazard és Torres is gólt szerezhetett volna, ehhez képest a Liverpool a 73. percben kiegyenlített.

Carragher fejelt a kapu elé, a lada Suarez elé pattant, ő pedig közelről nem hibázott. A végére bejött a csere-csodacsatár Moses, aki a Swansea és a Sahtar ellen is betalált, most azonban nem volt neki sem lehetősége már a végén.

Szintén meglepő eredmény született a Newcastle otthonában, ahol nyerni tudott az újonc West Ham United.