Alvaro Negredo (alvaro negredo, )

Negredo tolta a Sevilla szekerét

Kálnoki Kis Attila

rovatvezető. 2012. 10. 23. 07:37

A Sevilla 3-2-re győzött a Real Mallorca ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 8. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

Két vereséget követően a Mallorca ellen otthon tartotta a három pontot a Sevilla, amely hétfőn este is hátrányba került. A 25. percben Bigas szerzett vezetést a vendégeknek, amit Negredo gyönyörű lövéssel egalizált a 28. percben. A szünetre azonban a Mallorca mehetett be előnnyel, mivel Hemed a 31. percben visszevette a vezetést. A Sevilla a második félidőben nagy erőket mozgósított a győzelem érdekében – Negredo is mét beköszönt az 55. percben (2-2) és végül Cicinho egy szögletet követő bombával állította be a végeredményt a 74. percben (3-2). A Sevilla ezzel 5. helyre jött fel.