Gólparádén sérült meg a magyar válogatott alapembere

A norvég bajnokság hétfői játéknapján Korcsmár Zsolt csapata a Brann Fredrikstadba látogatott és nyert. A baj az, hogy Korcsmárt le kellett cserélni.

A törökök elleni 3-1-es győzelemmel megvívott világbajnoki selejtezőt követően hétfőn már szokás szerint kezdőként szerepelt a Brann Bergen csapatában a válogatott egyik legjobb fomában játszó védője, Korcsmár Zsolt, aki a norvég bajnokságban idegenben lépett pályára. A gólgazdag mérkőzésen Tóth Mihály egykori csapata, a Fredrikstad már a 3. percben megszerezte a vezetést, majd egyenlítettek és 2-1-es hátrányból még a szünet előtt fordítottak Korcsmárék. A hazai csapat a 48. percben egyenlített (3-3). Az eredmény egészen a 93. percig nem változott, amikor a labda a fredrikstadti védő, Andreas Landgrennek lábáról pattant a kapuba. Az öngól a meccs utolsó momentuma volt…

Korcsmár Zsolt ezt már csak a kispadról figyelhette, mert a 40. percben, 2–2-nél sérülés miatt lecserélték – a magyar válogatott védője a bokájára kapott hatalmas rúgást.