Nem várt Arsenal-bukta

norwich (norwich city, )

A Norwich 1-0-re meglepetésre legyőzte az Arsenalt a Premier League 8. fordulójában.

Kilenc pont és tíz hely. Ennyi volt a két csapat között a tabellán a mérkőzés előtt, ráadásul a Norwich zsinórban három vereséget gyűjtött be.

Most mégis ünnepelhettek, hiszen sikerült elkapniuk az Arsenalt, ráadásul többször is betalálhattak volna még.

A minden eldöntő találatot egybként Holt szerezte még a 20. percben, amikor egy távoli bomba után a kipattanót közelről juttatta a gólvonal mögé.

Ezt követően szinte odaszögezték a hazaiak az Arsenalt saját kapuja elé, de nem tudtak ismét betalálni, ahogy a londoniak sem, bár az utolsó percekben jóval erősebben nyomtak.

Végül maradt az 1-0, amivel az Arsenal visszacsúszott a 9. helyre, a Norwich pedig feljött a 15.-re.