Dupla jubileumra készül Egervári és csapata

A jelenlegi szakmai stáb vezetésével 25. mérkőzését játssza és 50. gólját szerezheti a válogatott kedden este 20.30-tól Törökország ellen.

Múlt hét pénteken Észtország válogatottját 1-0 arányban legyőzte a magyar labdarúgó-válogatott. Hajnal Tamás 50. válogatottságán a 46. percben rúgta a győztes gólt, így volt mit ünnepelni. Ha minden jól megy, a törökök elleni 90 perc eredményétől függetlenül is lesz ok az ünneplésre – ehhez mindössze egyetlen gólocskára lenne szükség.

A válogatott következő gólja ugyanis valamennyi lejátszott meccset figyelembe véve a csapat 50. találata lesz Egervári Sándor irányítása alatt. Ha csak a tétmeccseket számoljuk úgy is kerek számhoz érkezik a válogatott – a 30. gól lesz a soron következő.

Egervári szakmai stábjának irányítása alatt eddig 24 mérkőzést játszott a válogatott, most jön a 25.. 20 meccs kellett a 49 gólhoz. Csak a hollandoktól elszenvedett 0-4, a finnek és az írek elleni 0-0 és a svédországi 0-2 alkalmával nem zörgettük meg az ellenfél hálóját.