Husztiék a legvégén egyenlítettek a bajnok ellen

Pontot vesztett a Borussia Dortmund a Bundesligában, miután a 85. percben a Hannover egyenlített ellene.

A Hannover ellen próbálta meg a listavezető Bayern Münchennel szemben meglévő 10 pontos hátrányát csökkenteni a bajnoki címvédő Borussia Dortmund.

A legutóbbi 22 mérkőzésen a Hannover csapata 7 alkalommal tudott győzni, 6 döntetlen született, míg 9 alkalommal a Dortmund csapata örülhetett ebben a felosztásban. A gólkülönbség 46-32 a Dortmund csapata javára.

Nos, lengyel összjáték után, Piszczek passzából Lewandowski a 26. percben megszerezte a vezetést a vendégeknek, a végig a pályán lévő Huszti Szabolcs együttese a legvégén, a 85. percben csikarta ki az egy pontot.

Nem lépett pályára a Stuttgartban Hajnal Tamás, csapata 2-2-t játszott a Leverkusennel. Szintén a Bayernnek kedvezett, hogy a második Frankfurt kikapott Mönchengladbachban.

Eredmények – német labdarúgó-bajnokság

Mönchengladbach – Frankfurt 2-0 (2-0)
gólszerzők: Arango (9.), de Jong (24.)

Hannover – Borussia Dortmund 1-1 (0-1)
gólszerzők: Diouf (88.), illetve Lewandovski (26.)

VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen 2-2 (1-1)
gólszerzők: Ibisevic (19., 55., az elsőt 11-esből), illetve Kiessling (13., 59.)