A Valladolid egygólos hátrányból nyert 6-1-re

valladolid (valladolid, )

A Valladolid 0-1 után 6-1-re győzött a Rayo Vallecano ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában.

A Valladolid jól kezdte a szezont, abban a tudatban fogadták a Rayo Vallecanót, hogy ha nyernek, megragadhatnak a mezőny első felében.

A döntetlen eshetőségével nem igazán kellett fogllakozniuk, hiszen a vasárnapi meccset megelőző öt spanyol bajnokin nem ikszeltek.

Ezúttal sem, bár a meccs rosszul kezdődött a számukra, Chori Domínguez már az 5. percben vezetéshez juttatta a Rayót.

Nyolc perc múlva azonban már a Valladolid vezetett, és a felpaprikázott hazaiak meg sem álltak hat találatig, és végül 6-1-re nyertek.

Eredmény – Primera Divisió, 6. forduló
Valladolid-Rayo Vallenaco 6-1 (4-1)
Gólszerzők: Bueno (10.), Manucho (13., 86.), O. Gonzalez (21., 56.), Rukavina (37.), illetve C. Domínguez (5.)