Már második a Málaga

málaga (málaga, )

A spanyol labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában a Málaga 4-0-ra legyőzte a Betist és feljött a tabella második helyére.

A Málaga a Betis elleni hazai meccset erős esélyekkel várta, hiszen az első öt fordulóban nem talált legyőzőre.

Ez szombaton sem változott, szépen elosztva az első és a második félidőben 2-2 gólt szerezve 4-0-ra győzött, és feljött a Barcelona mögé a második helyre. A málagai kiütést némileg megkönnyítette, hogy a Betistől Espinosa már a 10. percben piros lapot kapott.

A Primera Divisiónt pocsékul kezdő Valencia az ezúttal Pintér Ádám nélkül felálló Zaragozát fogadta, és úgy nyert 2-0-ra, hogy a vezető gól szerzője, Feghouli második sárgás kiállítása után az utolsó fél órában tíz emberrel játszott.

A Real Sociedad is 2-0-ra nyert az Athletic Bilbao ellen, ezen a meccsen sem maradt el a kiállítás, második sárgája miatt a 71. percben a bilbaói Amorebieta kapott pirosat.