Ibrahimovic győzelemre vezette a PSG-t

paris saint-germain, zlatan ibrahimovic (zlatan ibrahimovic, paris saint-germain, )

Megszerezte első győzelmét a francia labdarúgó-bajnokságban a Paris SG, a sztárcsapattá alakuló párizsiak Lille-ben nyertek.

Eddig nem nagyon ment a gazdaggá váló párizsiaknak a francia bajnokságban. Az első körben hazai pályán csak 2-2-es döntetlent játszottak a Lorienttel, akkor mindkét PSG-gólt Zlatan Ibrahimovic, a Milantól érkező szupersztár szerezte.

Következett egy Ajaccio elleni idegenbeli 0-0, majd a harmadik fordulóban ismét egy iksz, odahaza a Bordeaux ellen (0-0). A Lille ellen nehéz dolga volt Carlo Ancelotti együttesének, de mivel Ibra már az 1. percben betalált (29 másodperc kellett a gólhoz), ez meg is határozta a későbbi fejleményeket.

Igaz ez még akkor is, ha nem sokkal később a Lille egyenlíteni tudott. A PSG uralta a játékot, és a svéd már az első félidő közepén újra betalált. Több gól nem született, a negyedik fordulóban megszületett az első párizsi siker.

A PSG a nyolcadik helyen áll a tabellán, vezet a négy meccsből négyet hozó Marseille.