A Vidi ikszelt a szerb bajnokkal

Felkészülési mérkőzésen a Videoton 2-2-es döntetlent játszott a sorozatban ötszörös bajnok szerb Partizan Beograddal.

A bajnok Debrecen elleni Szuperkupa-döntőre és a Slovan Bratislava elleni BL-selejtezőre készülő Videoton Szlovéniában játszott edzőmeccset a szerb Partizan Beograddal, amely megszakítás nélkül ötödik alkalommal nyerte meg a szerb bajnokságot.

A székesfehérváriak enyhe mezőnyfölénybe kerültek a meccs elején, Nikola Mitrovic átadása után Nikolics Nemanja szép lövéssel szerezte meg a magyar csapat vezető gólját. A szünet előtt megismétlődött a Mitrovic-Nikolics összjáték, ami megint góllal zárult, így a csapatok 2-0-ás Vidi-vezetésnél vonultak pihenőre.

A fordulás után a játék képe is megváltozott, amihez egy gyors Dejan Babic-gól is hozzájárult. A második félidőt tömeges cserék kísérték, a hajrában Sasa Markovic hálószaggató lövéssel egyenlített, a 2-2 lett a Videoton-Parftizan meccs végeredménye.