Nagyon kikapott a Sevilla Madridban

A Getafe együttese hazai pályán 5-1-re győzte le a Sevillát a spanyol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában.

Pedig még a vendég Sevilla szerzett vezetést a 19. percben Negredónak hála, Torres csak a 35. minutumban tudott egyenlíteni, 1-1-nél érte a csapatokat a szünet.

Fordulás után aztán beindult a hazai henger, Lacen, Miku, Rios, majd újra Miku futószalagon szállította az újabb Getafe-gólokat, így a 71. percben már négy találattal vezetett a madridi együttes és a végeredmény is 5-1 lett. Rios egyébként a maga találata mellé másik kettőt is előkészített.

Győzelmével a Getafe beérte a Sevillát a tabellán, ráadásul másik három csapat (Atlético Madrid, Athletic Bilbao, Espanyol) is szintén 45 ponttal áll.

Eredmény – La Liga, 34. forduló
Getafe – Sevilla 5-1 (1-1)
Gólszerzők: Torres (35.), Lacen (49.), Miku (63., 71.), Rios (69.), illetve Negredo (19.)