A legvégén nyert a Chelsea, Bogdánék nagyon kikaptak

Nagy szerencséje volt az utolsó előtti Wigan ellen a Chelsea-nek az angol labdarúgó-bajnokságban. A Bolton csúnyán kikapott.

Az elmúlt heteket jellemző események ismétlődtek meg az angol bajnokság 32. fordulójának szombati mérkőzésein. A véghajrában győzött a szerencsés Chelsea, formán kívül játszott döntetlent a Tottenham, megint otthon égett le a Liverpool.

A londoni Kékek a Wigan ellen próbálták begyűjteni a három pontot annak reményében, hogy a Tottenham és az Arsenal, valamint a Newcastle mellett továbbra is versenyben legyenek a még BL-selejtezőt érő negyedik helyért.

Ivanovic meg is szerezte a vezetést a 62. percben, de a hajrá előtt meglepetésre egyenlített a kiscsapat. Mata mentette meg a londoniakat, a 92. percben lőtt góllal nyert a Chelsea.

A Chelsea sikere képekben:

A Tottenham a Sunderland otthonában ért el döntetlent, ami önmagában nem rossz eredmény, csakhogy így megint lépéshátrányba került a Redknapp-csapat a vasárnap (igaz, a Manchester City ellen) pályára lépő Arsenallal szemben.

A Liverpool hazai pályán mentett pontot az Aston Villa ellen, míg a Bogdán Ádámot ezúttal is végig foglalkoztató Bolton szintén otthon égett le. A Fulham 3-0-ra nyert idegenben!

A Tottenham 59, az Arsenal 58, a Newcastle és a Chelsea 56-56 pontos a nap végén a 3-6. helyen.