Könnyedén nyert a Blackburn

A Blackburn hazai pályán 2-0-ra nyert kedden a Sunderland ellen az angol labdarúgó Premier League 29. fordulójában.

Az első játékrész nem tartogatott sok izgalmat az Edwood Parkba kilátogatóknak, ugyanis alig jutottak el helyzetig a csapatok, és azt a keveset is a hazaiak alakították ki: a Sunderland inkább a védekezésre fordított nagyobb hangsúlyt. A szünet után felpörgött a vendéglátó, és az 59. percben Hoilett szerzett vezetést a Blackburnnek: egy bedobás után a szélső elé került a labda, aki kapásból a hálóba talált (1-0).

A Roversnek nem kellett nagyon kihajtania magát, ugyanis a Sunderland teljesen defenzíven állt a mérkőzéshez, jól mutatja ezt, hogy a piros-fehéreknek mindössze két (!) lövésük volt, de mindkettő elkerülte a kaput. Biztos ami biztos, a hazaiak a lefújás előtt bombabiztossá tették a győzelmet, ugyanis Bradley Orr beívelése után Yakubu fejelt mesterien a gólvonal mögé (2-0).