A Loki fagyos Ligakupa-sikere

A DVSC-TEVA a labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjének visszavágóján ikszelt a Pakssal, de bejutott az elődöntőbe.

Egygólos előnnyel várta a DVSC-Teva a Paks elleni Ligakupa negyeddöntő visszavágóját. Az első mérkőzésen Spitzmüller István találatával nyert 1-0-ra a Loki, és ezt a fórt már a 12. percben sikerült növelni, amikor Bernáth beadása után Meyé közelről a hálóba vágta a labdát.

A Paks helyzet nélkül egyenlített, mert egy védelmi rövidzárlat után Ludánszki a saját kapujába fejelt, méghozzá 20 méterről.

Ezután gólok nem estek, helyettük csőstül jöttek a sérülések a fagyott talajon. A lefújás előtt Magasföldi továbblőhette volna a Paksot, de labdája célt tévesztett, 1-1 lett a vége, 2-1-es összesítéssel a Debrecen jutott az elődöntőbe.