Otthon kapott ki a Balmazújváros

A Keleti csoportban harmadik Balmazújváros 2-1-re kikapott a vendég Ceglédtől a labdarúgó NB II. 17. fordulójában.

A vendég Cegléd az első félidőben szerzett vezetést a Balmazújváros otthonában, majd a második játékrész elején megduplázták az előnyüket. A házigazda már csak szépíteni tudott, így a Keleti csoport negyedik helyére felugró Cegléd pontszámban beérte a harmadik Balmazújvárost.

A Nyugati csoport vasárnapi mérkőzésén a Paks második csapata otthon verte 1-0-ra a Budaörs gárdáját.

Az NB II. szombati találkozóiról ide kattintva olvashat!

Eredmények – Ness Hungary NB II, 17. forduló

Keleti csoport:

Balmazújváros-Cegléd 1-2 (0-1)

Az élcsoport: 1. Szolnoki MÁV FC 33 pont/17 mérkőzés (35-15), 2. Békéscsaba 33/16 (26-11), 3. Balmazújváros 30/17

Nyugati csoport:

MVM Paks II.-Budaörs 1-0 (1-0)

Az élcsoport: 1. MTK Budapest 39 pont/16 mérkőzés, 2. Gyirmót 32/17 (32-22), 3. Kozármisleny 32/17 (26-19)