Hajnalék pórul jártak Hannoverben

A VfB Stuttgart 4-2-es vereséget szenvedett a német labdarúgó élvonal vasárnapi játéknapján.

Hajnal Tamással a kezdőben állt ki a Stuttgart a Hannover otthonában. A hazaiak nagyon megnyomták az első félidőt, így a 32. percben már 2-0-ra vezettek. Fordulás után tovább nyílt az olló a két csapat között, így bő negyed órával a vége előtt már négy volt közte.

A hajrában két góllal izgalmasabbá tette az utolsó perceket a VfB, ám a csoda elmaradt, 4-2 lett a vége. A magyar válogatott középpályás a 76. percig a pályán volt.

A Schalke is négyest vágott, a gelsenkircheniek ráadásul egyet sem kaptak. A szenvedő fél a Wolfsburg volt. A gólok sorát Raúl nyitotta.

Eredmények – Bundesliga, 22. forduló
Hannover 96-VfB Stuttgart 4-2 (2-0)
Gólszerzők: Haggui (25.), Diouf (32.), Pander (46.), Stindl (73.), illetve Harnik (75.), Okazaki (79.)

FC Schalke 04-VfL Wolfsburg 4-0 (2-0)
Gólszerzők: Raúl (10.), Huntelaar (15., 72.), Matip (49.)