A Cardiff bejutott a ligakupa döntőjébe

Az egyik résztvevő már ismert a Carling Cup idei fináléjából. A walesi csapat ellenfele a Liverpool vagy a Manchester City lesz.

A végletekig izgalmas párharcon van túl a két másodosztályú együttes az angol ligakupa elődöntőjében,. A Crystal Palace az első találkozón 1-0 arányban volt jobb Gyepes Gábor csapatánál, a Cardiff Citynél.

Kedden lejátszották a visszavágót Walesben, ahol ugyanúgy 1-0-s eredmény született, csak éppen a hazaiak javára. Gardner még a 7. percben szerezte meg az egyetlen, győztes gólt. Mivel a hosszabbításban sem született gól, következhettek a 11-esek, amelyben 3-1 arányban diadalmaskodott a Cardiff.

A február 26-i, a Wembleyben megrendezett döntőben a walesiek ellenfele vagy a Liverpool vagy a Manchester City lesz. Kenny Dalglish csapata 1-0-s előnnyel várhatja a szerda esti visszavágót.