Gyönyörű kupagólok a Barcelonától

Magabiztosan, remek gólokkal nyert a Barcelona az Osasuna ellen a Király Kupa nyolcaddöntőjében.

Ezúttal különösen ügyelt a szépségre a Barcelona labdarúgócsapata, amely 4-0-ra győzte le az Osasunát a Király Kupában. Nem mintha általában csúnya lenne az, amit a katalánok mutatnak.

Az első félidőben Fabregas kétszer is mesteri gólt szerzett, először a 10. percben értékesített egy szép támadás végén egy ziccert (laposan, balról lőtte ki a vendégek kapuját), majd a félidő derekán átemelte az Osasuna hálóőrét (2-0).

Messi a második félidőben fejjel talált be először, majd a 92. percben végérvényesen eldöntötte a továbbjutást. A Real Madrid sovány, 3-2-es győzelme után tehát a másik nagyágyú magabiztos sikert aratott a kupában.