Idegenben botlott a Chelsea

A londoni együttes 1-1-es döntetlent játszott a Wigan vendégeként, a hazaiak a 88. percben egyenlítettek.

A nem túl látványos első félidőben talán Moses, a Wigan támadója járt a legközelebb a gólhoz egy beadás után, ám nem sikerült értékesítenie a lehetőséget. Mindenesetre intő jel volt a csapatok számára, hogy kifütyülték mindkét együttest, amikor a szünetre vonultak.

Az 59. percben még hangosabb volt a füttyszó a lelátón, Ashley Cole indításával ugyanis Daniel Sturridge bolondította meg a védőket, majd Al-Habsi mellett jobbal a hálóba lőtt. A Wigan a továbbiakban mindent megtett az egyenlítésért, majd a 88. percben jött Jordi Gomez és kihasználva Petr Cech hibáját egalizált, 1-1 lett az összecsapás vége.

Így lett 1-1 a meccs:

W-C footyroom.com by footyroom

A Chelsea a harmadik a tabellán, de ha továbbra is ilyen fontos pontokat hullajt el André Villas-Boas legénysége, akkor lemondhat a bajnoki címről.