David Villának eltörött a lába

A klub-világbajnokság mai elődöntőjén már a Barcelona is érdekelt volt. A meccs jól indult, maj David Villa lábát törte.

Barcelona al-Szadd (katari) elleni klubvilágbajnoki mérkőzés első félideje jól indult a Barcelona számára, a 25. percben Adriano révén megszerezték a vezetést. Aztán a 36. percben becsapott a ménkű – David Villa egy rossz mozdulatot követően a földön maradt, majd cserét kért.

A két védő lászólag vétlen – Villának peche volt

Az azonnali diagnózis szerint eltörött a spanyol válogatott egyik legeredményesebb csatárának a sípcsontja. Így az is kérdésessé vált, hogy a spanyol válogatott támadó részt tud e venni a jövő nyári Európa-bajnokságon, ugyanis a klub bejelentése szerint a játékosra előreláthatólag 4-5 hónap kényszerpihenő vár.