A mieink egy győzelemmel és három vereséggel álltak a csoportjukban a mérkőzés előtt, ma pedig az első döntetlen is meglett.
Észak-Írország az első félidőben szerzett vezetést, majd a 71. percben megduplázták az előnyüket.
Kiss László együttese innen állt fel, pár perccel a második vendéggól után Hutton öngóljával sikerült szépíteni, majd a 92. percben Tálosi Szabina egyenlített, pontot mentve ezzel a válogatottnak.
A magyar együttes legközelebb március végén lép pályára, akkor Észak-Írországgal idegenben találkoznak a mieink.

