Három mérkőzést rendeztek a labdarúgó NB II-ben vasárnap, és két találkozón megosztoztak a csapatok a pontokon.
A Videoton azt a Gyirmótot fogadta, amely az elmúlt három évben folyamatosan lecsúszott az élvonalba jutástól, és ez alighanem ebben a szezonban is így lesz. Az MTK ugyanis már 7 ponttal vezeti a Nyugati-csoportot, ráadásul még egy elmaradt meccse is van a Garami-legénységnek.
Keleten a Honvéd második csapata az Orosházát fogadta, és bár még vezettek a fővárosiak, a vendégek csak begyötörték az egyenlítő találatot. A REAC magabiztosan nyert a Vác ellen.
REAC – Dunakanyar-Vác 3-0 (1-0)
