Tőzsérék ikszeltek Belgiumban

A KRC Genk Köteles Lászlóval és Tőzsér Dániellel a sorok közt játszott 2-2-es döntetlent a Czvitkovics Pétert nélkülöző Kortrijkkal.

A Chelsea elleni BL-hőstett után sem állt meg az élet Belgiumban, a Racing Genk ugyanis a Kortrijkot fogadta a Jupiler League soros fordulójában.

Az első félidőben nem született gól a meccsen, a másodikban azonban már az első percben megzörrent a háló, Vossen szerezte meg a hazaiaknak a vezetést. Nem sokáig örülhettek a KRC szurkolói, ugyanis tíz perc alatt két gólt is lőttek a vendégek, ám a hajrában Anthony Limbombe egy pontot menteni tudott a Genknek, 2-2 lett a vége.

Hazai oldalon Tőzsér Dániel és Köteles László végigjátszották a mérkőzést, a túloldalon Czvitkovics Péter nem jutott szóhoz az összecsapáson.

Eredmény – Jupiler League
KRC Genk – KV Kortrijk 2-2 (0-0)
Gólszerzők: Vossen (46.), Limbombe (88.) illetve Nfor Webnje (56.), Oussalah (66.)