Végre nyerni tudott a Malaga

A spanyol labdarúgó-bajnokság vasárnapi játéknapjának esti mérkőzésén a Malaga 2-1-re verte az Espanyolt.

Mostanában nem kényeztette el Manuel Pellegrini vezetőedző csapata a malagai közönséget, az utolsó négy mérkőzésen nem sikerült megszerezni a három pontot.

A katari befektetők által felpénzelt, és sztárjátékosokkal teletűzdelt együttes azonban most valami bepótolt az eddig elmaradottakból.

Rondon már az 5. percben megszerezte a vezetést a hazaiknak, balról érkezett a beadás, a kapu előtt közvetlenül álló játékos pedig nem hibázott (1-0).

Gyönyörű fejesgóllal egyenlített Vazquez Garcia egy szabadrúgást követően (1-1), de aztán a 73. percben egy kezezés miatt megítélt büntető után megszületett a második hazai gól, és egyben a győzelem is (2-1).

A találkozó összefoglalója:

Eredmény – spanyol bajnokság
Malaga – Espanyol 2-1 gólszerzők: Rondon (5.), Apono (73., 11-esből), illetve Vazquez (45.)