Megvan a Levante első veresége, maradt az élen a Real

A valenciai kiscsapat kikapott az Osasuna vendégeként, így tíz forduló után a Real Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokság éllovasa.

Az otthon még veretlen Osasuna Pamplonában egy félidő alatt lerendezte a Levantét, Álvaro Cejudo és Nino góljaival.

A második játékrészben a vendégek fél órán át emberelőnyben játszhattak a két sárgáját pirosra váltó Cejudo kiállítása miatt, de még a szépítésre sem futotta a szezon meglepetéscsapatának.

Mindez azt jelenti, hogy a Levante először kapott ki a szezonban, így nem tudták visszaelőzni a szombaton mindhárom bajnoki pontot begyűjtő, éllovas Real Madridot, valamint a Barcelonát.

A találkozó két gólja (további eredmények a videók alatt):

Korábban ért véget a Sporting Gijón és az Athletic Bilbao összecsapása. Markel Susaeta szerzett vezetést a baszkoknak, de a Gijón kevesebb mint tíz perc alatt egyenlített Mate Bilic góljával, a vége 1-1.

Az 1-1 képekben:

A Racing Santander Christian Stuani büntetőjével gyűrte le a Real Betist.

Tíz forduló után az élen a Real Madrid, második a Barcelona egy pont hátránnyal, két egységgel lemaradva dobogós a Levante.