Boateng triplájával fordított a Milan Leccében

A félidőben még 3-0-re a Lecce vezetett, de a Milan Kevin-Prince Boateng mesterhármasával kiegyenlített, majd megnyerte az idegenbeli meccset.

Az AC Milan bénultan játszott az első félidőben, egy-két kisebb lehetőségtúl eltekintve semmi érdemlegeset sem produkáltak Ibrahimovicék.

A házigazdák annál aktívabbak voltak, Giacomazzi már a 4. percben megszerezte a Lecce vezető gólját. A 30. percben az éppen a Milantól kölcsönzött Oddo büntetőből növelte a hazai előnyt, majd Grosmüller révén már 3-0 lett az állás.

A fordulás után a csereként beállt Kevin-Prince Boateng negyed óra alatt hármat lőtt, majd a hajrában Yepes révén a milánóiak fordítottak, és begyűjtötték a három pontot.

Így fordított a Milan Leccében:

Eredmény – Serie A, 8. forduló
Lecce-AC Milan 3-4 (3-0)
Gólszerzők: Giacomazzi (4.), Oddo (30. – 11-esből), Grossmüller (37.), illetve K.-P. Boateng (49., 55., 63.), Yepes (83.)
Sárga lap: Oddo (54.), Corvia (58.), Esposito (62.), Benassi (63.)