A labdarúgó másodosztályban két szakkommentátorként is dolgozó tréner együttese csapott össze. A találkozót már a 2. fordulóban meg kellett volna rendezni, de akkor elmaradt a meccs.
Nos, az utóbbi időben hullámvölgybe kerülő Baja most bizonyította, hogy erős középcsapat, hiszen már a félidőben is 1-0-ra vezetett, hogy aztán a végén 2-1-es sikerrel térjen haza Szigetszentmiklósról.
Ez azt jelenti, hogy Bognár György került ki győztesen a televíziós szakkommentátorok csatájából Várhidi Péterrel szemben.
