A hajrában kapott ki a Dortmund

A 87. percben még 1-0-ra vezetett a Borussia Dortmund a Hannover ellen, de a hazaiak három perc alatt fordítani tudtak a német labdarúgó-bajnokságban.

A Borussia Dortmund az első félidőben teljesen a kapujához szorította a Hannovert, de a befejezéssel gondban voltak a sárga-feketék: helyzetei ellenére nem talált be a bajnok.

A félidő után továbbra is a Dortmund kezdeményezett, sőt a 63. percben Shinji Kagawa révén megszerezték a vezetést (0-1).

Már úgy tűnt, a bajnok elviszi a három pontot, de ehhez a hazaiaknak is volt egy-két szavuk: a 87. percben Christian Pander szöglete után Karim Haggui fejjel egyenlített, majd két perccel később Didier Ya Konan már a második, és egyben a győztes gólt szerezte meg a Hannovernek (2-1).

Az utolsó percben még egy kiállítást is láthattunk, a játékvezető ugyanis Artur Sobiechnek felmutatta a piros lapot, de ez a végeredményt már nem befolyásolta.

Vereségével a Borussia Dortmund továbbra is a középmezőnyben, a 11. helyen szerénykedik.