Hajrágóllal nyert a Betis

A Real Betis egy kései gólnak köszönhetően 1-0-ra legyőzte a Mallorcát a spanyol bajnokság 2. fordulójában.

Az újonc zöld-fehérek az első fordulóban a szintén feljutó Granadát győzték le 1-0-ra, míg a Mallorca az Espanyolt verte hasonló arányban.

Az első félidőben mindkét alakulat közel járt a gólszerzéshez, sőt a Betis javára már-már fel is jegyezhettük a vezető találatot, de Jorge Molina két méterről sem talált be: előbb saját magától fejelt a kapufára, majd másodjára a visszafutó hálóőr segítségével.

A szünet után továbbra is lendületben maradtak a hazaiak, és a hajrában meg is szerezték a mindent eldöntő találatot: Ruben Castro egy szöglet után pofozta a hálóba a labdát (1-0).

A Betis győzelmével már csak három 100%-os gárda van a spanyol elitligában: a zöldek mellett a Real Madrid és a Valencia.