A hajdúságiak a Vecsés gárdáját fogadták, és 2-1-re legyőzték a már Duró József vezette vendégeket, Kónya Márk a 85. percben szerezte a győztes gólt. Az eddigi vecsési edző Détári Lajos a hét közepén a Ferencváros szakmai igazgatója lett.
A Balmazújváros így a Szolnokhoz és Mezőkövesdhez hasonlóan hibátlanul áll a bajnokságban.
A Keleti csoport másik találkozóján a REAC, a Széchenyi téren múlta felül a Budapest Honvéd második csapatát. Itt Kiss Tamás találata döntött.
Gólszerzők: Sárközi (3.), Kónya (85.) illetve Kovács Z. (40.)
Gólszerző: Kiss T.

