Coulibaly nem úszta meg

Komoly büntetést kapott a DVSC támadója, aki a Kecskemét elleni bajnokin állított ki Alvaro Garcia játékvezető.

Az OTP Bank Liga vasárnapi mérkőzésén, a KTE-Ereco – DVSC-TEVA találkozón a kiállítás sorsára jutott Adamo Coulibaly, a vendégek játékosa.

A francia támadó a találkozó 44. percében lekönyökölte Vladan Cukicot, aki a földre esett. Az esetet Vámos Tibor (Kassai Viktor egyik állandó asszisztense) vette észre és jelezte a chilei Alvaro Garcia játékvezetőnek. Utóbbi az egyeztetés után mutatta fel a piros lapot.

A későbbiekben a debreceni játékosok úgy nyilatkoztak, hogy a szerb középpályás leköpte Coulibalyt, aki ezért pöccent be.

Nos, most három mérkőzést kell kihagynia az MLSZ Fegyelmi Bizottságának döntése alapján.

A mérkőzés egyébként az egy félidőt emberhátrányban játszó Debrecen nyerte meg 1-0 arányban, Bódi Ádám 90. percben lőtt szabadrúgásgóljával.