Rangadón gálázott az Anzsi

Dzsudzsák Balázs újdonsült klubja 3-0-ra nyert a Rubin Kazany otthonában az orosz bajnokság szombati játéknapján.

A 18. fordulóban került sor az összecsapásra, a Rubin épp az Anzsi előtt állt a fordulót megelőzően a Premjer League-ben. Az első gól csak a második félidőben született meg, Roberto Carlos távoli szabadrúgása után ejtette ki a hazaiak kapusa a labdát, Gadzijev pedig köszönte szépen és megszerezte a vezetést (0-1).

Szűk negyedóra múlva már kettő volt közte, Boussoufa kevergetett a jobb szélen, majd Prudnikov fejére varázsolt a labdát, aki közelről nem hibázott (0-2). A Hollandiában született marokkói szélső a hajrában értékesített egy büntetőt, ezzel beállítva a 0-3-as végeredményt.

A találkozó összefoglalója:

Az Anzsi ezzel a három ponttal beérte a Rubint a táblázaton, egymás elleni eredményeiknek köszönhetően (otthon 1-0-ra nyert a Mahacskala – a szerk.) pedig be is előzte a riválist, így a negyedik.

Dzsudzsák Balázs továbbra sem lehet segítségére újdonsült csapatának, az orosz átigazolási piac ugyanis augusztus elsejével nyit.