Foci

A koreai elvtársnők pozitívak

Öt észak-koreai labdarúgó szervezetében szteroidot mutattak ki a Németországban zajló női labdarúgó-világbajnokságon.

A Nemzetközi Labdarúgó Szövetségtől származó forrás szerint miután múlt hét csütörtökön két játékos, Szong Jong Szun és Jong Pok Szim szolgáltatott pozitív doppingmintát, az egész csapatot ellenőrizték, s újabb három futballista akadt fenn a vizsgálatokon.

Az észak-koreaiak egy ponttal zárták a C-csoport küzdelmeit, így nem jutottak a negyeddöntőbe.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik