Dzsudzsák sem tudott segíteni az Anzsin

A magyar válogatott szélső kezdőként 76 percet játszott vasárnap az Anzsi Mahacskalában a brazil Comercial ellen 2-1-re elvesztett edzőmeccsen.

Az Anzsi hivatalos honlapjának cikke szerint a dagesztáni együttes volt veszélyesebb az első játékrészben, ez pedig nagyban Dzsudzsák Balázs érdeme is volt, ugyanis a magyar szélső a mezőny egyik legaktívabb tagjaként sokat volt játékban. Ehhez képest a dél-amerikaiak szereztek vezetést, Rossato talált be.

Több gól nem született az első negyvenöt percben, ám a fordulást követően az örökifjú Roberto Carlos egalizálni tudott büntetőből. A 71. percben tíz emberre fogyatkozott az Anzsi, Igonin vette túl komolyan a mérkőzést, majd a brazilok megszerezték a győztes gólt – Dzsudzsák ezt már csak a kispadról láthatta, nem sokkal korábban lecserélte őt edzője. A vége tehát 2-1 lett a Comersialnak.