Moszkvában nyert a Fradi

A Ferencváros labdarúgócsapata Rósa Dénes büntetőból szerzett góljának köszönhetően 1-0-ra verte a Lokomotiv Moszkvát.

A találkozó apropója az volt, hogy az orosz klub most ünnepli fennállása 75. évfordulóját. Az első felvonás moszkvai nyomást igen, gólt azonban nem hozott, az első zöld-fehér helyzetre a 20. percig kellett várni – írja az ftc.hu.

Fordulás után is többnyire Ranilovic kapusnak akadt dolga, majd a 67. percben megszerezte a vezetést a Fradi: Rósa értékesített magabiztosan egy jogosan megítélt büntetőt. A folytatásban is a Lokomotiv előtt adódott több lehetőség, a vége azonban maradt az 1-0 az FTC-nek.