Buzsákyék a végén vesztettek pontot

A Queens Park Rangers 1-1-es döntetlent ért el a Hull ellen a Championship hétfői játéknapján.

A bajnoki cím felé száguldozó Queens Park Rangers kicsit visszavett a tempóból az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság hétfői fordulójában.

Routledge góljával sokáig vezetett a listavezető londoni csapat, amelyben Buzsáky Ákos a kispadon ült. A Hull City a 81. percben egyenlített, innen már nem tudott visszajönni a QPR, amely így is vezeti a bajnokságot.

Egyik közvetlen riválisa, a Priskin Tamást foglalkoztató Swansea éppen a magyar támadó korábbi együttesét, az Ipswichet verte agyon, 4-1 lett az eredmény. Priskin nem játszott, és Fülöp Márton sem volt a keretben.

A Gyepes Gábort ezúttal nem szerepeltető Cardiff nyerni tudott a Preston North End otthonában. A QPR nagy riválisa, a Norwich a 95. percben szerezte meg a győztes gólt, közelebb kerülve ezzel a londoni csapathoz.

Ezzel együtt a hátralévő négy fordulóban Buzsáky Ákoséknak elegendő egyetlen pontot szerezniük, és jövőre már a Premier League-ben játszhatnak.