Triplával operált a női fociválogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott Szlovákiát győzte le 4-2-re a szerdai felkészülési mérkőzésen.

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) hivatalos honlapjának közlése szerint a mieink szempontjából nagyon jól indult a mérkőzés, Méry Rita már az első percben mattolta a házigazda szlovákok kapusát. A hazaiak kisvártatva egyenlítettek, de Méry a 35. percben újfent eredményes tudott lenni, majd Rácz Zsófiának köszönhetően megnyugtató, kétgólos előnyről várhattuk a második félidőt.

A folytatásban a nap hőse, Méry szerezte meg csapata negyedik, saját maga harmadik gólját, Szlovákia pedig csak szépíteni tudott, sima 4-2 lett a vége. Kiss László szövetségi kapitány együttese az ősszel kezdődő Európa-bajnoki selejtezősorozatra készül.