Bodor gólt lőtt a Twentének

A Roda együttese egy két kiállítást hozó összecsapáson a csereként beálló Bodor Boldizsár góljának köszönhetően ért el 1-1-es döntetlent a Twente otthonában.

Honfitársunk egészen a 61. percig a kispadon ült a vasárnapi mérkőzésen, 0-0-ás állásnál Hadouir helyére küldte be edzője. Bodor Boldizsárnak ezt követően mindössze negyed órára volt szüksége, hogy éljen a lehetőséggel, megszerezte a vezetést a listavezető ellen egy szép akció végén.

Nem sokáig örülhetett a Roda, Prus ugyanis a tizenhatoson belül szabálytalankodott piros lapot és büntetőt érően, Janssen értékesítette a megítélt tizenegyest. A végén még Rosalest is kiszórta a játékvezető, így piros lapok és gólok tekintetében is 1-1 lett a mérkőzés vége.

Bodor góljával elérte, hogy Dzsudzsák Balázsék pontszámban befoghatják a Twentét , igaz ehhez le kell győzniük a Heerenveent.

Simon Krisztián csak a kispadról nézte végig, ahogy a Feyenoord legyőzi az Utrechtet.