Vadócz: gól és gólpassz

A magyar válogatott középpályás újra ott volt az Osasuna kezdőjében, góllal és gólpasszal hálálta meg edzője bizalmát.

Vadócz Krisztián ismét az első perctől a pályán volt az Alicantéba látogató Osasunában és ha már ott volt, rögvest a 10. percben gólt lövetett Camunasszal. Csapata nagyon elkapta a fonalat, így még a félidő vége előtt kettőre nőtt a különbség, Nelson szerezte az újabb találatot.

Fordulás után aztán már maga a magyar válogatott középpályás iratkozott fel a góllövőlistára, Masoud nagyszerű átadásából talált be. Kisvártatva Sola is beköszönt, érett a nagy verés a házigazda Hérculesnek.

A folytatásban végül nem született újabb gól, a pamplonaiak győzelmükkel feljöttek a 10. helyre, a Hércules a sereghajtó. Vadócz Krisztián kezdőként végigjátszotta a meccset, csapata egyik legjobbja volt.

Eredmények:
Hércules – Osasuna 0-4 (Camunas 10., Nelson 36., Vadócz 61., Sola 66.)
Deportivo – Levante 0-1 (Suarez 90.)
Málaga – Espanyol 2-0 (Rondon 8., 26.)
Racing Santander – Real Sociedad 2-1 (Kennedy 43., Dos Santos 77. ill. Griezmann 72.)
Sporting Gijón – Almería 1-0 (De las Cuevas 13.)