Gólképtelen volt a Tottenham

A Spurs hazai pályán csak egy pontot szerzett a kiesés elől menekülő West Ham ellen.

Pedig a Tottenham szurkolóinak minden okuk megvolt a bizakodásra, két hónap után ugyanis a kezdőcsapatban kapott helyet Gareth Bale, a csapat walesi sztárja, aki az utóbbi időben sérüléssel bajlódott.

Nagyon jól kezdett a Spurs, a 4. percben már a kapufát is eltalálták. A West Hamnak negyedóra kellett, amíg valamelyest összekapta magát, sőt, akár a vezetést is megszerezhették volna. A mérkőzést a Tottenham irányította, a félidő vége előtt ráadásul kihagyták a meccs helyzetét: Lennon kapufája után Defoe elé pattant a labda, aki az üres kapuba passzolás helyett mellélőtt.

Helyzetekből a második félidőben sem volt hiány, főleg a hazaiak jeleskedtek a lehetőségek elpuskázásában. Harry Redknapp csapatának szerencséje sem volt, Bale szabadrúgását szenzációs bravúrral tolta kapufára Green kapus, bemutatva a meccs védését.

A Tottenham hiába próbálkozott, a West Ham védelmének valahogyan mind a huszonhat próbálkozásukat sikerült semlegesíteni, így maradt a 0-0.