Nyert a Haladás és a Vasas

A szombathelyiek a Kaposvárt, az angyalföldiek a Győrt verték a Monicomp Ligában.

A kiesés ellen menekülő Haladás és az élbolyhoz tartozó Rákóczi meccsén már igen korán a harmadik percben jött a vezető gól, Oross lőtte ki ballal a bal felsőt. A folytatásra összekapta magát a Kaposvár, a csapatok azonban nem nyűgözték le a publikumot, említésre méltó esemény nélkül pörgött le az első félidő.

Fordulás után Kenesei veszélyeztetett, azonban lövése elkerülte az alsót, majd a 65. percben megduplázta előnyét a Hali, Oross fejelte le Irhás elé a labdát, a középpályás nem hibázott a kapu torkából. Grúz hagyta ki a vége felé a szépítési lehetőséget, így maradt a 2-0.

Mindeközben Győrben az ETO ugyan a meccs elején többet birtokolta a labdát, a játékrész további részét a vendég Vasas uralta, majd egy kavarodás után Gáspár József szerezte meg a vezetést a 35. percben.

A második felvonásban Pintér Attila együttese próbálkozott többet, a gól azonban csak nem akart jönni, 1-0-ás vereség lett a vége.