Legyűrte a Barca Pintéréket

A magyar középpályás kezdőként 56 percet játszott a Barcelona otthonában 1-0-ás vereséget szenvedő Zaragozában.

A meccs elején még a Zaragozának is megvoltak a helyzetei a Nou Campban, aztán a Barcelona átvette a kezdeményező szerepét, sorra érkeztek a gránátvörös-kék lehetőségek, Doblas kapus bravúrjai kellettek ahhoz, hogy a vendégek tartani tudták a gólnélküli állást.

Az első félidő végén aztán jött az elkerülhetetlen, Messi kevergetett a jobb szélen, majd miután lecselezte magát az alapvonalig középre tette a labdát, Keita talált be közelről.

A második félidőben már csak a végeredmény volt kérdéses, azonban Pep Guardiola csapata hiába dolgozott ki számtalan gólhelyzetet, csak nem akart összejönni az újabb találat, 1-0 lett a vége.

Pintér Ádám kezdőként kapott lehetőséget az összecsapáson, Edmilson váltotta az 56. percben.

Délután a Valencia Mallorcán zsebelte be a három pontot.