Nem bírt a Vasassal a Vidi

A Videoton 0-0-ás döntetlent játszott a félórát emberhátrányban játszó Vasas-Híd SC otthonában.

A 11. percig kellett várni az első nagyobb ziccerre, André Alves azonban ellőtte a kapu előtt a labdát, majd nem sokkal később újfent a brazil lőtt mellé, ezúttal ballal próbálkozott.

Éledezni kezdett a Vasas, előbb Lisztes bombázott fölé, majd Lázok talpalt a léc fölé ígéretes szituációból. Egy kisebb közjáték – Fábián játékvezető véletlenül Rezesnek adott sárga lapot Arnaut szabálytalanságáért, de javította tévedését – után Rezes lódult meg egy kontra végén, Bozsovics azonban remek ütemben mozdult ki a kapujából, védeni tudott, 0-0val fordultak a felek.

A második félidő elejét a Vasas nyomta meg jobban, azonban a 60. percben Arnaut begyűjtötte második sárgáját, így félórával a vége előtt tíz emberre fogyatkozott az angyalföldi gárda. A Videoton próbálkozott ugyan, de a befejezésbe rendre hiba csúszott.

A végén sem jött a slusszpoén, így Mezey György csapata túl van első 0-0-ás meccsén a Monicomp Liga idei kiírásában.