A hajrában mentett pontot a Villarreal

A Sárga Tengeralattjáró 2-2-es döntetlent játszott a Racing Santander otthonában.

A Racing már a harmadik percben megszerezte a vezetést hazai pályán, Pablo Pinillos passza után Ariel talált be. A harmadik helyért a Valenciával nagy csatában lévő Villarreal csak a második félidőben tudott egalizálni, azonban Dos Santos postafordultával válaszolni tudott, visszaállt az egygólos különbség.

Úgy tűnt a hazaiak behúzzák a meccset, azonban a ráadáspercekben Nilmar beállította a 2-2-es végeredményt, sikerült egy pontot mentenie a Villarrealnak.

A játéknap korábbi mérkőzésein az Osasuna kikapott a Levantétól, Vadócz csak a hajrára állt be. A Hércules és a Getafe nem bírt egymással.

Eredmények:
Racing Santander – Villarreal 2-2 (Ariel 3., Dos Santos 68. ill. Ruben 66., Nilmar 90.)
Levante – Osasuna 2-1 (Ballesteros 44., Caicedo 50. ill. Pandiani 41.)
Hércules – Getafe 0-0