Buzsákyval éledt fel a QPR, az újonc verte a Tottenhamet

A Championshipben sorra kerülő Queen's Park Rangers - Ipswich Town bajnokin három honfitársunk is érdekelt volt.

Fülöp Márton a kezdőben kapott helyet a Londonba látogató Traktorosoknál, Priskin Tamás és Buzsáky Ákos pedig csereként szállt be a meccsbe. A magyar támadót a 71. percben cserélték be, több jó megmozdulása is volt, azonban a védelem rendre útját állta.

A hosszú sérüléséből hétvégén visszatérő Buzsáky Ákos a 75. percben váltotta Millert, nem sokkal később pedig csapata megszerezte a meccs első, majd kisvártatva a második gólját, a QPR 2-0-val hozta a soros fordulót.

Eredmény:
Queen’s Park Rangers – Ipswich Town 2-0 (Hill 77., Helguson 83.)

Mindeközben a Premier League-ben elhalasztott mérkőzést pótoltak, a Bajnokok Ligájában is érdekelt Tottenham Hotspur az újonc Blackpool otthonába látogatott. A Spurs hiába játszott jól a meccsen, nem jött ki neki a lépés, a hazaiak ellenben háromszor is betaláltak, Pavljucsenko célja már későn jött – igaz ezzel megfosztotta a Blackpoolt szezonbeli első kapott gólnélküli meccsétől.

Eredmény:
Blackpool – Tottenham 3-1 (Adam 18. – 11-esből, Campbell 44., Ormerod 80. ill. Pavljucsenko 93.)