Buzsáky visszatért, csapata ikszelt

A magyar középpályás hosszú sérülést követően lépett ismét pályára, a 86. percben állt be a Preston otthonában játszó QPR-ben.

Honfitársunk az utóbbi bő négy hónapban nem tudott pályára lépni a Queen’s Park Rangersben, csapata ugyanakkor nagyon elkapta a fonalat, ugyanis az első helyen tanyázik. A londoni gárda szombat délután a sereghajtó Preston otthonában vendégeskedett és meglepetésre csak 1-1-es döntetlent ért el.

A hajrába beállt Buzsáky Ákos is, a 86. percben Routledge-t váltotta.

Fülöp Márton és Priskin Tamás csapata is ikszelt, az Ipswich Town a Hull Cityt fogadta és itt is 1-1-re végeztek a felek. A magyar hálóőr végigvédte a meccset, a csatár a 80. percben érkezett Scotland helyére.

Gyepes Gábor csak a kispadról szemlélte, hogy a Cardiff 2-1-es vereséget szenved a Nottingham otthonában.

Eredmények:
Preston – QPR 1-1 (Nicholson 64. ill. Helguson 37.)
Ipswich Town – Hull City 1-1 (Scotland 58. ill. Simpson 85.)
Nottingham – Cardiff 2-1 (Morgan 32., Earnshaw 67. ill. Whittingham 65. – 11-esből)