Az Inter 3-0-ra nyert Bariban

Rendkívül csalóka eredmény született az olasz bajnokság 23. körének zárómeccsén. Chivut eltiltják.

Rudolf Gergely a kezdőcsapatban kapott helyet az olasz bajnokság sereghajtó csapatában a bajnoki címvédő ellen. A magyar támadó nem alkotott maradandót, Ventura mester azonban csak a 70. percben cserélte le.

Ugyanebben a percben szerezte meg a vezetést az Inter: Kharja lőtt a kapuba egy védelmi megingást követően. A Bari remekül tartotta magát a találkozón, sőt! Több helyzete volt, mint a milánóiaknak.

Az első Inter-találat:

Az igazsághoz nagyban hozzátartozik, hogy a 60. percben Chivu úgy szájon vágta a hazaiak játékosát, Marco Rossit, hogy azért nemhogy sárga, de azonnali piros lapot érdemelt volna. Végül semmit sem kapott, Romero játékvezető nem vette észre a kiütést.

A videófelvételek azonban tisztán mutatják, mi történt, így borítékolható, hogy a román védőt 3-4 meccsre eltiltja az olasz szövetség.

Nézzék csak!

A hosszabbításban előbb az új szerzemény Pazzini köszönt be második meccsén is, majd a 96. percben Kharja gyönyörű lekészítése után (mellel tette a holland elé) Sneijder talált a hálóba.

A második találat:

Itt pedig az utolsó utáni pillanatban esett gól:

Sima győzelemnek tűnik, de nem volt az. Az Inter 41 ponttal harmadik a tabellán. Vezet a Milan, 48 ponttal.