Dzsudzsákék a hajrában, kilenc ember ellen nyertek

A PSV Eindhoven együttese hazai pályán verte a Willem II gárdáját a holland bajnokságban. Honfitársunk két gólpasszt adott.

Némi meglepetésre a vendégek szereztek vezetést Eindhovenben, Biemans már a 17. percben megzörgette a hálót. A hazai PSV, mely mind a 90 perc során a pályán tudta Dzsudzsák Balázst csak a második felvonás elején tudott egalizálni, Toivonen köszönt be.

Az utolsó 20 percben két játékost is kiállítottak a vendégektől: előbb Halilovic gyűjtött be gyorsan két sárgát, majd Lampi mehetett idő előtt zuhanyozi, így elmaradt a meglepetés, Zeefuik használta ki a kettő emberfórt, 2-1 lett a vége.

Dzsudzsák kezdőként végigjátszotta a mérkőzést, a siker egyik fő letéteményese volt két gólpasszával.