Tőzsér győztes gólt lőtt

A magyar játékos a Genk és Kortrijk mérkőzésén állította be a 3-2-es végeredményt a belga bajnokság szombati játéknapján.

A vendég Kortrijk együttese egy öngóllal szerzett vezetést a Racing Genk otthonában, De Bruyne azonban postafordultával egalizált. A félidőre így is vendégelőnnyel mentek a csapatok, Rossini mattolta a hazaiak kapusát.

Fordulás után Ogunjimi is feliratkozott a góllövőlistára, majd a 75. percben Tőzsér Dániel döntötte el a három pont sorsát, a Genk 3-2-re nyerni tudott a változatos mérkőzésen.

A Racing 22 fordulót követően a második a Jupiler League-ben, három pont a hátránya a listavezető Anderlecht mögött.

Eredmény:
Genk – Kortrijk 3-2 (De Bruyne 15., Ogunjimi 52., Tőzsér Dániel 75. ill. Ngcongca 10. – öngól, Rossini 27.)