A Roma nyerte a Lazio elleni háborút

Egy nagyon durva meccsen Ranieri együttese örülhetett, győzelmével a legjobb nyolc közé került a kupában.

A 90, pontosabban 94 perc alatt a római derbin igazi, vérre menő csatát láthatott a közönség. Már az első percekben ütötték-vágták egymást a játékosok, pedig ez “csak” egy Olasz Kupa nyolcaddöntő mérkőzés volt.

Adrianónak az elején megsérült a válla, de visszatért a pályára, később De Rossi szabálytalankodott piros lapot érően, de semmilyen kártyát nem kapott.

Sokat színészkedtek is ezzel együtt a játékosok, de két 11-essel gólt is sikerült szerezni. A végén a hazaiak örülhettek, mert a 77. percben Simplicio betalált a vendégeknek.

Alighanem a játékvezető örült a legjobban, hogy sípjába fújhatott a 94. percben, nem volt könnyű dolga… Egyébként 3-3 sárgát osztott ki a meccsen.